Gizlilik Sözleşmesi – Fusska | Handmade Ceramic

1. FUSSKA.COM GİZLİLİK POLİTİKASI
Fusska.com, Gizlilik Politikası kapsamında üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep edebilmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Fusska.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Fusska.com gizlilik politikası hakkında daha geniş bilgi için Destek sayfasını ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Siz ziyaretçilerimizin bize olan güveninizi biliyoruz; bu nedenle Fusska.com olarak kişisel bilgilerinizi yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için özen göstermekte ve en yüksek güvenlik standartlarını kullanmaktayız. Bir şekilde bize sunduğunuz kişisel bilgileriniz, Lavi Tasarım tarafından çeşitli güvenlik sistemleri ile korunur ve korunmaya devam edecektir. Bu durum, gizlilik politikası kapsamında elde edilen bilgilerinizin hem aktarımı hem de sunucularımız üzerinde kayıt edilmesi esnasında geçerlidir.

2. BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI VE KULLANILMASI
Sitemizi (fusska.com) kullanırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için de çok önemlidir. Müşteri Yardım Sayfası’nda belirttiğimiz gibi üye olurken ve alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz (e-posta adresleri, telefon numaraları, teslimat/fatura adresleri, vb.) hiçbir şekilde satılmamakta veya kesinlikle başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.
Siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde verebilmeniz, aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmamanız için bilgileriniz Fusska.com gizlilik politikası kapsamında size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler siparişlerinizle ilgili haberlerin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Geniş bilgi için destek sayfasını ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Ayrıca üyelerimize ait bazı bilgileri yasal hükümlere uygun şekilde bazen kendi kampanya, promosyon duyurularımızı bildirmek amacıyla kullanmaktayız. İsterseniz iletişim formunu kullanarak bilgilerinizin bu şekilde kullanılmaması için iptal işlemi başlatabilirsiniz.

3. BİLGİLERİN SAKLANMASI VE SORUMLULUĞU
Fusska.com, üyelerinin bilgilerini özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak görerek bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, bilgilerin, fusska.com ’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda, Fusska’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Fusska gizlilik politikası hakkında daha geniş bilgi için Müşteri Yardım Sayfası’nı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

4. GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Alışverişleriniz ödeme istemimiz ile %100 güvenlidir. Veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, sistemimize kaydedilmemekte ve site yöneticileri dahil herhangi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenememektedir.
Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler, sizin ile çalışmakta olduğumuz banka arasında 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Fusska.com gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi için Müşteri Yardım Sayfası’nı inceleyebilirsiniz.

5. FUSSKA.COM GİZLİLİK POLİTİKASI İLE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KONTROLÜ
Fusska’ya üye olurken ve alışveriş yaparken verdiğiniz bilgilerinizi “Hesabım” menüsünde görebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Şifrenizi hatırlamamanız durumunda “Üye Girişi” bölümündeki “Şifremi Unuttum” bağlantısını kullanabilirsiniz. Devam eden adımları takip ederek sisteme tekrar giriş yapabilirsiniz.
Fusska gizlilik politikası kapsamında daha fazla bilgi edinmek için bizlere fusska.com iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.